Celkem 34 posluchačů
Právě vysílá 4 rádií
Přihlásit se
Nick:
Heslo:
Proč právě my?
1.
Jsme nejlevnější
2.
Žádné další náklady
3.
Kvalitní podpora
4.
Marketingová podpora
5.
Nediktujeme obsah rádia
6.
Špičkový hosting
7.
Autorské poplatky v ceně
8.
Podrobné statistiky
9.
Profesionální přístup
10.
Propracovaný systém
SMS.GoQ.cz
Máte vlastní WEB nebo BLOG?
Chcete si něco vydělat?
Více zde
Reklamní opasky, dárkové předměty - Reklamni-Opasky.cz
Reklamní předměty
Reklamní opasky a dárkové předměty.
Více zde.
Nabízené předměty jsou obvzláště vhodné jako propagační materiál nebo vánoční dárek pro vaše obchodní partnery či spolupracovníky.
Změny od 1.2.2007

Je nám to velmi líto, ale vzhledem k okolnostem ohledně autorských práv, jsme nuceni od 1.2.2007 poskytovat naše služby zdarma pouze těm rádiím, která mají zaplaceny patřičné poplatky společnostem OSA (Ochranný Svaz Autorů) a Intergram (svaz nahrávacích společností vydávající hudební nosiče) nebo těm, jejichž vysílání nepodléhá autorskému zákonu.

O udělení výjimky jsme se společnostmi OSA a Intergram vyjednávali od prosince 2006 až do konce ledna 2007. Nicméně konečné stanovisko obou organizací je nekompromisní a žádné ústupky v tomto ohledu možné v současné době nejsou.

Pokud nahlédnete do ceníku obou společností, tak zjistíte, že v něm není absolutně rozlišeno, zda se jedná o amatérské rádio, které vysílá pro pár posluchačů v nízké kvalitě, nebo o profesionální rádio s tisíci posluchači a několika set tisícovými příjmy z reklamy.

Rozhodnete-li se tedy založit si své internetové rádio, které bude vysílat například 24 hodin denně, tak byste měli platit 5.000 Kč OSA a 10.000 Kč Intergramu. Celkem tedy 15.000 Kč bez DPH měsíčně, což je 17.850 Kč s DPH.

Jelikož obě společnosti OSA a Intergram nabízejí jisté slevy v případě, že provozujete více internetových rádií, tak jsme se rozhodli zastřešit více stanic, a tím se dostáváme na několikanásobně nižší ceny.

V současné době vám můžeme nabídnout kompletní legální vysílání včetně právního vypořádání (OSA, Intergram) a technického zajištění za cenu 5.490 Kč měsíčně. Více zde.

Proto pokud máte zájem své internetové rádio i nadále vysílat, tak nás kontaktujte na emailu: vysilani@goq.cz, rádi Vám poskytneme bližší informace a cenové nabídky.reklama