Celkem 21 posluchačů
Právě vysílá 4 rádií
Přihlásit se
Nick:
Heslo:
Proč právě my?
1.
Jsme nejlevnější
2.
Žádné další náklady
3.
Kvalitní podpora
4.
Marketingová podpora
5.
Nediktujeme obsah rádia
6.
Špičkový hosting
7.
Autorské poplatky v ceně
8.
Podrobné statistiky
9.
Profesionální přístup
10.
Propracovaný systém
SMS.GoQ.cz
Máte vlastní WEB nebo BLOG?
Chcete si něco vydělat?
Více zde
Reklamní opasky, dárkové předměty - Reklamni-Opasky.cz
Reklamní předměty
Reklamní opasky a dárkové předměty.
Více zde.
Nabízené předměty jsou obvzláště vhodné jako propagační materiál nebo vánoční dárek pro vaše obchodní partnery či spolupracovníky.

Kdo jsme?


Snažíme se poskytovat služby s nadstandardní kvalitou se zachováním příznivé ceny. Dbáme na individuální přístup a maximální spokojenost zákazníka.

V oblasti internetových rádií působíme od roku 2003. Z počátku jsme se věnovali činnosti, která umožňovala běžným uživatelům poslouchat různá rádia v jednoduchém uživatelském prostředí. Postupem času jsme ale zaznamenali tendenci, kdy již naši uživatelé nechtěli jen poslouchat, ale chtěli také sami vysílat.

V roce 2006 proto vznikl velmi úspěšný projekt Live.GoQ.cz, který umožňoval komukoliv vysílat vlastní internetové rádio. Díky této službě si tak mnoho lidí splnilo svůj sen a mohli se stát moderátory svého vlastního rádia. Za velice krátkou dobu se počet uživatelů vyšplhal na více než 10 000.

Jelikož se náš administrační a distribuční systém plně osvědčil i při takovém počtu vysílajících rádií, rozhodli jsme se počátkem roku 2007 uzavřít multilicence se společnostmi OSA a Intergram a začali jsme kromě klasického stream (rádio) hostingu nabízet i komplexní řešení pro profesionální rádia. Tato varianta se stala oblíbenou hlavně u začínajících rádií, kterým vyhovovala příznivá cena za komplexní zajištění provozu rádia (vypořádání autorských práv a stream hosting).

V současné době nabízíme zázemí jak amatérským rádiím (Free rádio), zájemcům o stream hosting (Radio hosting), tak i běžným rádiovým stanicím (Profesionální rádio). Služba Profesionální rádio je vhodná pro malá, střední, ale i větší rádia. Mimo to se zabýváme ale i individuálními službami dle požadavků zákazníka (online přenosy, zpoplatnění audio/video streamu, tvorba sofistikovaných aplikací z oblasti personalizace rádií, apod.).

Nebráníme se jakýmkoliv realizacím individuálních požadavků zákazníka.
reklama